«Zpět na vsechny služby

Prodlužování vlasů

 

Toužíte po hustých dlouhých vlasech?

Provádíme prodlužování a zhuš ťování vlasů metodou s keratinem. Tato metoda je šetrná ke struktuře Vašich vlasů.K uchycení vlasů používáme přístroj, který vytvoří spoje rovnoměrné a nenápadné pro okolí.

Jaké používáme vlasy?

Výhradně evropské, které jsou strukturou velmi podobné našim vlasům a jsou zárukou kvality a životnosti. Obvykle se vyznačují jemnou strukturou, mohou být rovné, nebo přírodně vlnité. Nabízíme přírodní i další barevné odstíny dle módních trendů v délkách 30,50,70 cm.

Jak vlastně vlasy prodloužíme?

Metoda prodlužování vlasů a zhušťování spočívá v přidání vlasových pramínků mezi vlastní vlasy. Jedná se o pevná a dlouhodobá spojení. Vlasy jsou vzájemně propojeny keratinem a tvoří úpevný mechanický spoj, při němž nedochází k poškození vlastních vlasů. Takto prodloužené vlasy odrůstají přirozeně s Vašimi. proto v rozmezí 2 - 4 měsíců je nutné spoje uvolnit a posunout zpět. Výhodou této metody je, že lze vlasové pramínky opakovaně použít. Počet aplikovaných pramenů je individuelní, záleží na hustotě vlastních vlasů, požadovaném střihu, délce a kvalitě.

Jakým způsobem je možné prodloužené vlasy upravit?

Prodlužování vlasů Vás v ničem neomezuje. Vlasy je možné natáčet, fénovat, žehlit, barvit. Doporučujeme používat specielní hřeben a kartáč.

 

Aktualni Ceny Prodlužování vlasů naleznete v ceníku »