« Zpět na všechny služby

Regenerace a péče o zdraví vlasů

Po posouzení kvality Vašich vlasů použijeme odpovídající šampon a regeneraci, případně nabídneme aplikaci vlasové masky. Oblíbeným produktem našich zákaznic je mineralizační kůra pro hloubkovou regeneraci.

Maraes Elixír keratin+Monoi de Tahiti

Péče pro dodání intenzivní výživy, výjimečné měkkosti a nové síly vlasům. Mimořádné složení kombinující vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti s těmi změkčujícími od Keratinu a Hedvábí. Doppio Elixir je ideální pro vlasy dehydrované, barvené, poškozené a tenké. Vlasy jsou viditelně zářivější, silnější, zdravé a vyživené po 5-10 minutách aplikace. Monoi de Tahiti je certifikován Organic Ecocert®.

Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger KERATRIPLEX® TREATMENT

KeraTriplex® Treatment transformuje slabé, polámané a křehké prameny, dodává jim sílu a chrání je před dalším poškozením. Lahvička izolovaných proteinů je prakticky totožná s keratinem v lidském vlasu. Keratin Intensive Treatment® se aplikuje pro dodání hydratace a zdravého hedvábného lesku. Tuto opravnou péči je ideální aplikovat také po zesvětlení vlasů, nebo před barvením na křehké, lámavé nebo příliš porézní vlasy.

 

 

 

 

Aktuální ceny regenerace naleznete v ceníku »